Кличко: Київ продовжує оновлювати парки і сквери та створювати нові зелені зони

11.06.2021 12:18

У столиці продовжують оновлювати парки і сквери та створювати нові зелені зони. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Нагадаю, що вчора, на засіданні Київради я звернувся до депутатів ухвалити рішення про викуп земельної ділянки на проспекті Перемоги, 50а – біля танку. Щоб упередити скандальне будівництво, проти якого виступають активісти і чимало киян. Та створити там зелену зону. Депутати підтримали таке рішення, – сказав Кличко. – Також учора Київрада підтримала рішення про створення в Києві двох нових скверів. Одного в Дніпровському районі столиці, і другого – в Печерському», – повідомив мер та зазначив, що на найближче засідання Київради столична влада готує проект рішення про надання природно-заповідного статусу території біля озера Вирлиця. Це також допоможе зберегти там велику зелену зону.

«Нагадаю, що тільки в травні ми відкрили після оновлення такі об’єкти як Наводницький парк у Печерському районі та облаштували там гарний фонтан. А також відкрили після реконструкції другу чергу Пейзажної алеї. Невдовзі презентуємо спортивно-оздоровчий парк біля озера Тельбін у Дніпровському районі та фітнес-парк «Озеро Лебедине» в Дарницькому районі міста. Я нещодавно перевіряв як там тривають роботи. Також здійснюємо капремонт третьої черги парку “Троєщина”, Липової алеї, парків «Радунка» та «Орлятко». І парку на Дніпровській набережній у районі затоки Берковщина в Дарницькому районі», – сказав Кличко.

Він зазначив, що цього року розпочнуть оновлення парку «Інтернаціональний» у Святошинському районі та довгоочікуваний капремонт одного з найбільших парків столиці – Голосіївського.

«Загалом, за останніх кілька років ми оновили 494 парки та сквери. А майже 500 зелених зон отримали статус парку чи скверу. Також відкрили в столиці 10 нових фонтанів та 7 капітально відремонтували. І ми створюємо не тільки інфраструктуру для  відпочинку. – Триває в місті і ремонт доріг, прибудинкових територій, мостів, будівництво шляхопроводів», – підкреслив Віталій Кличко.