Кличко привітав фіналістів всеукраїнських конкурсів дизайну та архітектури

04.06.2021 21:33

Мер Києва Віталій Кличко привітав фіналістів всеукраїнських конкурсів дизайну та архітектури, що відбулися в столиці: «Інтер’єр року» - конкурс дизайну інтер’єрів, «Ukrainian Urban Awards» - конкурс урбаністики та міського дизайну, «Real Market Awards» - конкурс на кращу комерційну нерухомість та «Yellow project» - конкурс предметного дизайну.

«Дуже приємно бачити так багато талановитих, творчих людей, які живуть новими ідеями. Та головне - втілюють їх! І цим роблять життя кожного з нас більш комфортним, більш приємним та естетичним, - підкреслив мер Києва. - Сьогодні світ швидко змінюється. Змінюються і тенденції в архітектурі та дизайні. Ви всі розвиваєтеся, отримуєте нові знання та досвід, щоб втілювати їх у створенні сучасного обличчя  сучасних міст.  Разом з тим, зберігаючи історичну спадщину. Як мер столиці скажу, що головне завдання влади Києва - зберегти і нашу старовинну архітектуру, дух міста. І розвивати його як сучасний і комфортний мегаполіс.  Тут ми розраховуємо на ваші цікаві ідеї, нові концепції та підходи», - наголосив Кличко.  

Переможців конкурсів обирає журі, до якого входять експерти міжнародного класу. А серед запрошених гостей – більше 10 тисяч архітекторів, дизайнерів, декораторів, урбаністів та девелоперів.

Крім оцінки робіт організатори підготували насичену програму: виступи та майстер-класи від 50 спікерів, презентація лідерів українського та світового ринку архітектури та дизайну, виставка робіт кращих виробників предметів інтер’єру. 

«Дуже приємно, що сьогодні тут присутні гості з Італії, Нідерландів, Франції, США та Японії. І тут відбувається обмін досвідом, креативом, втіленням новітніх технологій. Я бажаю вам перемог! Реалізації і визнання ваших найсміливіших ідей!», - зазначив Віталій Кличко.