Кличко: Столичні освітяни отримають щеплення вакциною Pfizer. А в вихідні знову працюватиме Центр вакцинації на базі Міжнародного виставкового центру

04.06.2021 12:27


Наступними вихідними в столиці знову працюватиме Центр вакцинації на базі Міжнародного виставкового центру. Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Цими вихідними, як і минулими, на базі Міжнародного Виставкового Центру продовжить роботу Центр вакцинації від COVID-19. Тільки минулими вихідними першу дозу вакцини там отримали майже 3,5 тисячі людей. У Центрі вакцинації щеплення киянам роблять вакциною CoronaVac, яку надало Міністерство охорони здоров’я, - повідомив мер. - Ми врахували досвід вакцинації минулими вихідними. І, щоб не було черг, розмежуємо потоки людей, які прийдуть цієї суботи та неділі. Перший потік – ті, хто зареєструвався в додатку "Дія" та отримав СМС-повідомлення із запрошенням на вакцинацію. І другий – кияни, які зареєстровані в додатку, але запрошення не отримали», - сказав Кличко. 

Запрошені мають показати СМС-повідомлення з датою, часом та номером вакцинальної бригади. У випадку запізнення – можна буде отримати щеплення в порядку «живої черги».

«Зазначу також, що цього тижня місто отримало від МОЗ вакцину Comirnati виробництва Pfizer-BioNTech для щеплення працівників освітньої сфери та ревакцинації – 125 тисяч доз. І в середу для освітян почали працювати 17 пунктів вакцинації в усіх районах міста. Фахівці Держпродспоживслужби спільно з керівництвом навчальних закладів та працівниками районних секторів охорони здоров’я налагодили процес вакцинації у пунктах. На сьогодні в них щеплення отримали майже 4800 працівників освітньої сфери», - повідомив Віталій Кличко. 

Він зазначив, що керівникам освітніх закладів треба подати дані про охочих щепитися до районного відділу освіти. Після цього їх телефоном запросять на вакцинацію.

Загалом у столиці вже вакцинували понад 136 тисяч людей. Із них 2 дози вакцини отримали майже 16,5 тисяч киян. Це переважно – медики, соціальні працівники, вчителі, залучені до проведення ЗНО, паралімпійці та маломобільні громадяни.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/_GmHlRWOe0s" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>