Місцеве самоврядування залякуванням та силами правоохоронців згорнути не вдасться! - Кличко прокоментував візит правоохоронців у будинок, де він мешкає

18.05.2021 12:12

Місцеве самоврядування силами правоохоронців згорнути не вдасться! Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи журналістам візит правоохоронних органів у будинок, де він мешкає.

«Детективні» події навколо міської влади розгортаються дедалі абсурдніше! Сьогодні вранці, десь, 7 годині, коли я пішов на тренування, в під’їзд зайшла група озброєних і в шоломах правоохоронців, які перебували там поки я тренувався. Коли я прийшов додому, підіймаючись сходами, побачив групу правоохоронців, - сказав мер. - На моє питання що відбувається, вони відповіли, що прийшли, нібито, в квартиру двома поверхами нижче моєї. Начебто, ця квартира здається і в них питання до орендарів. Але...Камера встановлена на моєму поверсі зафіксувала, що ці люди підіймалися на мій поверх і дзвонили та стукали в двері моєї квартири. Зустрів сусідку, яка сказала, що їй дзвонили в двері і питали, де Кличко. Випадково? Я не думаю. Тому версія, що, нібито, помилися поверхом, не витримує жодної критики», - повідомив Віталій Кличко.

За словами мера Києва, те, що відбувається останніми тижнями з масовими обшуками на столичних комунальних підприємствах та в структурних підрозділах КМДА, є тиском на міську владу і спробою дестабілізувати ситуацію в столиці. 

"Коли закидають комунальним підприємствам, що підрядники не сплатили податки, - це не що інше, як маніпуляція з офіційних джерел.  Якщо підрядники не сплатили, це до них питання. Наше завдання, як міської влади,  - отримати якісний сервіс та продукт і заплатити найнижчу ціну за це. І підприємства міста подитки платять!", - наголосив Кличко. 

Він зауважив, що міська влада робить все, аби процеси управління в столиці відбувалися відкрито і прозоро.  

"Ми завжди співпрацюємо з правоохоронними органами. Завжди надаємо всі матеріали за результатами фінансових перевірок, які здійснюємо регулярно. Але те, що відбулося сьогодні, інакше, як психологічним тиском я назвати не можу! Не таємниця, що в Офісі Президента відбуваються постійні наради щодо Кличка. Тому що комусь не подобається, що Кличко, наприклад, робить заяви, що потрібно запроваджувати локдаун, коли у нас лікарні переповнені. Не подобається, що Кличко закликає всіх мерів об'єднатися. Когось дуже дратують міські ініціативи. Я виключно з цим пов'язую ті абсурдні події, які сьогодні відбуваються", - додав він та підкреслив, що тиск, який зараз чинять на міську владу - безпрецедентний.

«Безпрецедентний тиск на міську владу триває, такого не було навіть за часів Януковича. І за такі незаконні дії і їх режисерам, і виконавцям доведеться відповідати за законом! Місцеве самоврядування залякуванням та силами правоохоронців згорнути не вдасться!» - наголосив Віталій Кличко.