Кличко взяв участь в урочистій церемонії відкриття Дня Європи

15.05.2021 13:41

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь в урочистій церемонії відкриття Дня Європи, що відбулася в столиці.

«Радий привітати всіх із відкриттям Дня Європи в Україні, який в Києві відзначають вже 19 рік поспіль. Загальна концепція сьогоднішнього свята - «Дунайський шлях в Європейський Союз» - визначена не випадково. Вперше за 70 років Україну обрано головою «Дунайської комісії». Це - нові можливості та визнання авторитету нашої Держави в Дунайському регіоні, - сказав Кличко. - Символічно й те, що сьогодні також відзначають Міжнародний день сім'ї. А в символічному сенсі сім’я для України - це велика європейська родина», - підкреслив мер столиці.

Він зазначив, що міська влада щодня працює, аби Київ розвивався як сучасна європейська столиця, ставав зручнішим та комфортнішим для його мешканців та гостей. 

«Ми підтримуємо контакти з містами-побратимами, налагоджуємо нові економічні та культурні зв’язки з містами Європи та світу. Переймаємо найкращий досвід з муніципального управління, з розвитку місцевого самоврядування та реалізації перспективних міських проектів», - сказав Кличко.

Мер столиці зауважив, що міста-партнери Києва – Будапешт, Відень, Мюнхен, Братислава, Белград - неможливо уявити без славного Дунаю – артерії, яка з’єднує наші країни і міста.

«З’єднують їх і спільні цінності - справедливості, закону, гідності і демократії. Та мета, заради якої українці високою ціною вибороли свій європейський вибір. - За нього віддали свої життя наші найкращі патріоти! Тому ми не повинні зупинятися на шляху, який обрали. А повинні будувати успішну і сильну українську державу. Бо Україна - це Європа! А Київ – європейська столиця! З Днем Європи вас! Слава Україні!», - сказав Віталій Кличко.

У церемонії  відкриття Дня Європи також взяли участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Голова Дунайської Комісії, Посли 20 країн Європейського Союзу і держав Дунайської комісії.