Кличко показав, як виглядає оновлений театр оперети

14.05.2021 12:09

Мер Києва Віталій Кличко розповів, коли розпочне свою роботу оновлений Київський національний академічний театр оперети та показав коротке відео, як вигладає театр після ремонту.

"Сьогодні ввечері, після масштабної реконструкції, відбудеться відкриття головної сцени Київського національного академічного театру оперети. Це - єдиний в Україні театр оперети. Велика зала театру тривалий час перебувала в аварійномустані і потребувала негайної реставрації. Місто виділило кошти на її здійснення", - сказав Кличко. 
 
Так, в залі, зокрема, виконали роботи з протипожежної безпеки. Встановили нове обладнання системи. Укріпили арки сцени та інших елементів глядацької зали. Встановили нову систему кондиціювання. Замінили крісла для глядачів. Та здійснили реставрацію інтер’єру зали. При цьому зберегли атмосферу початку 20 сторіччя. Також встановили сучасну систему освітлення і звуку. Це дозволить колективу  робити видовищні вистави.
 
"Тож сьогодні, ввечері п'ятниці, ви можете потрапити на гала-концерт на честь відкриття оновленої Київської оперети!" - сказав Віталій Кличко.