Кличко: Понад 48 тисяч киян отримають матеріальну допомогу до 35-х роковин Чорнобильської трагедії

21.04.2021 12:14

Понад 48 тисяч киян отримають матеріальну допомогу до 35-х роковин Чорнобильської трагедії. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

«Як ви знаєте, наближається трагічна дата в історії України - річниця Чорнобильської катастрофи. Зазначу, що місто вчасно виплачує матеріальну допомогу окремим категоріям киян за програмою «Турбота. Назустріч киянам». Днями я підписав розпорядження про надання щорічної матеріальної допомоги до 35-тих роковин  Чорнобильської катастрофи. Одноразову адресну соціальну допомогу – від 600 до 1000 гривень - отримають понад 48 тисяч киян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», - сказав Кличко.

Виплати відбуваються на «Картку  киянина». Також пільговики, які отримують виплати через «Укрпошту», зможуть отримати допомогу у відділеннях установи. Або ж - разом із пенсією.

«Також зазначу, що столична  влада постійно працює над забезпеченням медичної допомоги ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, продовжує надавати квартири чорнобильцям. І фінансує цю програму за кошти міського бюджету», - сказав Віталій Кличко.