Кличко: В Києві вакцинували вже понад 45 тисяч людей

21.04.2021 12:11

У Києві вакцинували вже понад 45 тисяч людей. Про це мер Києва Віталій Кличко сказав під час онлайн-брифінгу.

"У Києві, як і в інших регіонах країни, триває вакцинація від COVID-19. Щеплення в столиці роблять вакцинами Covishield, Coronavac та Pfeizer, які надало Міністерство охорони здоров’я. В місті вже вакцинували понад 45 тисяч людей. Це - в основному медики, соціальні працівники та люди похилого віку", - сказав Кличко. 
 
Він нагадав, що столиця отримала 42 600 доз вакцини Covishield, 17 200 доз CoronaVac та першу партію – 1170 доз - препарату Pfizer. Усього на Київ передбачили майже 4 700 доз Pfeizer.
 
"Зокрема, препаратом Pfeizer щеплення розпочали в Київському геріатричному пансіонаті. Щеплення вакциною Coronavac роблять освітянам, які залучені до проведення ЗНО, олімпійцям та паралімпійцям, які представлятимуть Україну на Олімпійських іграх цього року. Тільки від початку цього тижня вже вакцинували понад 1 100 освітян. Це важливо! І ми робимо все, щоб зовнішнє незалежне оцінювання відбулося в безпечних умовах як для учасників, так і для вчителів, які забепечують його проведення", - наголосив Віталій Кличко.