Кличко: Рішення про можливе подовження суворих обмежень місто ухвалюватиме виходячи з епідеміологічної ситуації і динаміки розповсюдження хвороби

08.04.2021 18:38

Рішення про можливе подовження суворих обмежень місто ухвалюватиме виходячи з епідеміологічної ситуації і динаміки розповсюдження хвороби. І прийматиме таке рішення Постійна комісія з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу "Україна-24" коментуючи інформацію в деяких ЗМІ про те, що місто, нібито, планує подовжити карантин до 10 травня.

«Я здивований почувши такі «новини». Таке рішення в столиці може ухвалити тільки Постійна комісія з питань техногенно екологічної безпеки. А це питання на засідання не виносили і рішення  такого не обговорювали і не ухвалювали, - сказав мер. - Я не виключаю, що питання про подовження суворих обмежень може постати. Але, виключно з огляду на динаміку розповсюдження хвороби. Якщо кількість хворих буде і надалі зростати, я не виключаю, що це може статися. Ми спостерігаємо за динамікою. Поки ми четвертий день в карантині», - наголосив Кличко. 

Він також зазначив, що місто продовжує розгортати додаткові ліжка для прийому хворих на коронавірус. 

«Нам сьогодні критично потрібні ліжка. Зокрема, і оснащені подачею кисню. Бо кожне таке ліжко – це врятоване життя. Ми неодноразово зверталися надати нам ліжка у відомчих лікарнях, які можуть прийняти до 10 тисяч хворих. Але, нам дають їх потроху. І цього дуже замало. Медична система міста вже працює на зламі. Ми ще сподіваємося на допомогу центральної влади. Бо зараз боротьбу з пандемією веде виключно влада місцева. - Ми розгортаємо додаткові відділення. Ми займаємося питаннями постачання кисню», - підкреслив Віталій Кличко.