Кличко: Щомісячну фінансову допомогу отримують понад 27 700 медиків столиці

07.04.2021 13:16

Щомісячну безповоротну фінансову допомогу зі столичного бюджету отримують понад 27 700 лікарів, медсестер, молодшого медперсоналу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Нагадаю, за медичною реформою, з квітня 2020 медзаклади перейшли на фінансування Національної служби здоров’я. Яка фінансує, зокрема і зарплатню медиків. Але, медпрацівники столиці отримують збільшені виплати з міського бюджету. Ми ухвалили таке рішення ще минулого року. Щомісячну безповоротну фінансову допомогу отримують понад 27 700 лікарів, медсестер, молодшого медперсоналу. Це медпрацівники 84 медичних закладів столиці», - повідомив Кличко. 

Він наголосив, що на таку фінансову підтримку столичних медиків у бюджеті міста на 2021 рік передбачили майже 1,5 мільярди гривень.

Щомісяця столичні лікарі отримують від міста 5 000 гривень, медсестри – 4 000, молодший медичний персонал – 2 000 гривень. 

«І ми продовжимо підтримувати і допомагати нашим медикам. Бо вони прийняли на себе найбільший удар в боротьбі з вірусом. І працюють сьогодні на межі людських можливостей. Виконують свою місію з порятунку здоров’я і життя людей. Я хочу ще раз подякувати і висловити щиру підтримку нашим медикам», - наголосив Віталій Кличко.