Кличко: Через загрозливу ситуацію із захворюванністю на коронавірус у столиці канікули для учнів 5-11 класів розпочнуться на два дні раніше – з 18 березня

16.03.2021 16:06

Через загрозливу ситуацію із захворюванністю на коронавірус у Києві влада столиці ухвалила рішення розпочати весняні канікули для учнів 5-11 класів на два дні раніше – з четверга, 18 березня. Садочки та початкова школа поки працюватимуть в звичному режимі. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час термінового онлайн-брифінгу.

"З того, що в наших повноваженнях – місцевої влади: Київ ухвалив рішення розпочати весняні канікули для учнів 5-11 класів на два дні раніше – з четверга, 18 березня. Садочки та початкова школа поки працюватимуть в звичному режимі", - повідомив Кличко. 

Він наголосив, що ситуація в місті складна. Сьогодні в стаціонарах медзакладів столиці - понад 3500 госпіталізованих пацієнтів. Хворих та з підозрою на коронавірус. Із них 71 відсоток людей – в тяжкому стані. Це найскладніша ситуація для медиків Києва від початку пандемії.

"З такими темпами розповсюдження вірусу і кількістю госпіталізацій за добу, вже за кілька днів місць у лікарнях не буде. До того ж, досі, попри обіцянки уряду,  для киян так і не надали ліжка в закладах Національної академії наук, МОЗу та відомчих лікарнях. А це загалом – більше 11 тисяч ліжок", - наголосив Кличко. 

Також мер Києва закликав мешканців столиці не бути легковажними - носити маски і дотримуватися обмежень. Адже ситуація надзвичайно серйозна.

"Простіше носити маску і дотримуватися обмежень, ніж потім лікуватися! - підкреслив мер. - А бізнесу хочу сказати: будьте відповідальними – і за своє здоров'я, і за здоров'я інших людей! Контролюйте наповненість закладів та дотримання санітарних вимог! Інакше, якщо ситуація погіршиться, – заклади знову будуть зачинені!" - сказав Віталій Кличко.