Кличко, разом із своїми заступниками та главами столичних районів взяли участь у навчаннях з територіальної оборони

13.03.2021 17:23

Мер Києва Віталій Кличко разом із заступниками голови КМДА та главами столичних районів взяли участь у навчаннях з організації територіальної оборони. Тренажерна, тактична підготовка, вправи зі стрільби відбулися в навчальному центрі «Десна».

Мер столиці зазначив, що керівництво міста відповідальне за безпеку в столиці. І має бути готове до будь-яких подій.

«Переконаний, ми повинні мати достатню підготовку, щоб, за потреби, захищати наше місто і його мешканців. Захищати нашу державу, - підкреслив Кличко. - Сьогодні на полігоні ми пройшли інструктаж, ознайомилися з тим, як діють окремі військові підрозділи. Також була бойова підготовка, стрільби. Багато з нас служили в армії, але навички треба вдосконалювати», - сказав Віталій Кличко.

Військовий комісар міста Києва Сергій Клявлін відзначив достатньо високий рівень підготовки більшості учасників навчань.

«Головна мета сьогодні була - поновити навички володіння зброєю і знання тактики ведення бою. А також знання щодо організації  роботи штабу територіальної оборони і дій посадовців. Сьогодні всі учасники навчань із завданнями впоралися і продемонстрували достатньо високий рівень підготовки», - підкреслив Сергій Клявлін.

Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що такі навчання на полігоні «Десна» будуть регулярними для керівництва міста.

Нагадаємо, «Десна» - 169 навчальний центр імені князя Ярослава Мудрого - сьогодні найбільший і найкраще устаткований навчальний центр з підготовки загально-військових спеціальностей в Україні.