Кличко показав, як Київ звільняють від снігу

19.02.2021 13:15

За минулу добу зі столичних вулиць вивезли 12 тисяч тонн снігу. Та ще понад півтори тисячі тонн переплавили в снігоплавильних комплексах. А від початку снігопадів комунальна корпорація «Київавтодор» вивезла понад 90 тисяч тонн снігу. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ. Він також показав відео про те, як столицю звільняють від снігу.

«У столиці продовжує працювати снігоприбиральна техніка, що розчищає вулиці та вивозить сніг із міста. Від початку снігопадів комунальна корпорація «Київавтодор» вивезла понад 90 тисяч тонн снігу. Також, за допомоги двох снігоплавильних комплексів, цієї зими вже розтопили понад 15 тисяч тонн снігу, - повідомив мер. - Ще раз підкреслю: дорожники, комунальники сьогодні роблять все, щоб прибрати місто від снігу. Розчищають дороги і проїзди, тротуари, вивозять сніг. А також плавлять його в снігоплавильних комплексах. Два таких спецавто Київ придбав позаминулого року. Вчора пізно ввечері я перевіряв, як прибирають сніг. Бо основні роботи міські служби можуть здійснювати вночі та рано вранці, коли в місті менше машин», - наголосив Кличко. 

Він також розповів, як столиця готується до можливих підтоплень. Департаменту муніципальної безпеки а також главам столичних районів доручено підготувати всі підрозділи для реагування на випадок повені. Та визначити об’єкти, що можуть постраждати.

Також доручено організувати в столиці оперативні штаби та перевірити наявність необхідних матеріалів і техніки, яку можна буде застосувати для подолання наслідків повені.

«Підприємства «Київавтодор», «Київводоканал» та «Київський річковий порт» повинні перевірити всі каналізаційні споруди, системи дощової каналізації та насосне обладнання. КП «Плесо» – вжити заходів з розчистки та пропуску талих і ґрунтових вод малих річок, - зазначив мер столиці. - Виходячи з прогнозів синоптиків, великого підтоплення в столиці не повинно бути. Сніг буде танути не так швидко. І через так звані «температурні гойдалки», вода в річках  прибуватиме в межах норми. Можливі проблеми біля об’єктів, що знаходяться поблизу річки Дніпро. Але, їх не так багато», - підкреслив Віталій Кличко.