Кличко звернувся до підлітків та їх батьків: Аноніми в мережі - не авторитети!

19.02.2021 13:08

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до підлітків та їх батьків у зв’язку з хвилею самогубств, що прокотилася Києвом та деякими містами України. Він закликав батьків формувати довірчі відносини в родинах, а підліткам нагадав, що аноніми в мережі - не авторитети. Про це Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Хочу звернутися до батьків підлітків. Протягом останнього місяця в Києві і в деяких містах України прокотилася хвиля самогубств. Підлітки ковтають пігулки, стрибають з високих поверхів будинків. За інформацією правоохоронців, більшість дітей, які загинули, були учасниками груп у соціальних мережах, в яких психологічно тиснуть на дітей. Та буквально змушують до самогубства, - зазначив Кличко. - Тому спілкуйтеся зі своїми дітьми, цікавтеся їх інтересами та що їх тривожить. Перевіряйте гаджети – які сайти відвідує дитина та з ким спілкується. Пояснюйте і показуйте прикладом важливість довірчих відносин у родині», - сказав Кличко.

Він закликав батьків бути уважними до своїх дітей, щоб вони знали, що їх люблять, розуміють і не дозволять образити. 

Також Віталій Кличко звернувся і до підлітків.

«Підліткам я хочу сказати: аноніми в мережі – це не авторитети! Кожен із вас – особистість, яка формує своє майбутнє. В реальному, а не в віртуальному світі, - сказав мер. - Займайтеся спортом, слухайте музику, малюйте, мрійте! І йдіть до своєї мети. На власному досвіді скажу: з дитинства я мріяв стати чемпіоном світу з боксу і я ним став, хоча багато хто в це не вірив. Бо мій життєвий принцип – "Немає нічого неможливого"! Повірте в це!» - наголосив Віталій Кличко.