Кличко: Сьогодні столицю розчищають від снігу 477 спецавто та 59 бригад з ручного прибирання

14.02.2021 12:06

Сьогодні в столиці розчищають дороги, проїзди, двори і зупинки 477 спецавто та 59 бригад з ручного прибирання. Вже тиждень дорожники в цілодобовому режимі прибирають місто від снігових заметів. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook. Мер опублікував відео, як вночі і рано вранці дорожники і комунальники прибирали зупинки громадського транспорту та підходи до станцій метро.

"Уже тиждень дорожники в цілодобовому режимі прибирають місто від снігу. Минулої ночі в столиці працювали 462 одиниці спецтехніки та 35 бригад з ручного прибирання. Сьогодні вдень дороги, проїзди, двори і зупинки розчищають 477 спецавто та 59 бригад з ручного прибирання", - повідомив Кличко.

Він зазначив, що триває вивіз снігу з усіх районів міста. Для цих робіт додатково залучили 101 одиницю техніки сторонніх організацій, з якими шляхово-експлуатаційні підприємства уклали договори ще до початку зимового періоду. Так, протягом суботи вивезли рекордну масу снігу – майже 14 тисяч тонн.

"Вчора ввечері, сьогодні вночі та на світанку – дорожники і комунальники чистили, зокрема, і зупинки громадського транспорту, підходи до станцій метро", - додав Віталій Кличко.