Кличко вночі перевіряв, як столицю прибирають від снігу

12.02.2021 13:21

Мер Києва Віталій Кличко минулої ночі перевірив, як столицю прибирають від снігу. Відео нічного прибирання міста Кличко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Майже тиждень негода вирує по всій території України і в столиці зокрема. Дорожники та бригади комунальників із ручного прибирання працюють на вулицях міста цілодобово. Минулої ночі знову виїхав перевірити, як розчищають Київ від снігу. А сніжило всю ніч. Тільки за минулу добу в місті досипало ще 10 сантиметрів опадів. А в попередні дні - 35 сантиметрів», - написав Кличко. 

Він зазначив, що вночі і зараз удень на вулицях столиці працюють понад 470 одиниць спецтехніки - чистять і вивозять сніг, обробляють дороги посипальними матеріалами. А також - майже 500 комунальників, які вручну розчищають двори, тротуари, зупинки громадського транспорту.

Минулої ночі зі столиці вивезли понад 1700 тонн снігу.

Мер нагадав, що спостерігати в режимі онлайн за тим, скільки снігоприбиральної техніки та де саме працює зараз у Києві, можна на інтерактивній мапі на сайті КМДА (https://clean.kyivcity.gov.ua).

«Я вкотре звертаюся до водіїв: якщо вам потрібно у справах, – користуйтеся громадським транспортом, не виїжджайте в місто приватними авто! Щоб снігоприбиральна техніка могла швидше й ефективніше прибирати засніжені вулиці і проїзди. Автомобілі, припарковані в недозволених місцях та ті, що заважають прибиранню, можуть забрати евакуатори. За останніх три дні в місті евакуювали понад 640 автівок, що заважали дорожникам розчищати сніг», - зазначив Віталій Кличко.