Кличко: Україні необхідна реалістична та ефективна загальнонаціональна стратегія. - Щодо того, як країні краще підготуватись до викликів життя після пандемії

29.01.2021 18:45

Сьогодні необхідно розпочати серйозну дискусію щодо того, як Україні краще підготуватись до викликів життя після пандемії – і всередині країни, і в світі. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, коментуючи підсумки світового економічного форуму у Давосі, що вперше відбувся в онлайн форматі.

Кличко зазначив, що форум був присвячений економічним, екологічним, соціальним та технологічним викликам, що постали перед світом або загострились у зв’язку  з пандемією коронавірусу. 

«Сьогодні ми, цілком зрозуміло, концентруємо свої зусилля на захисті здоров’я та життя українців. Саме для цього Київ, зокрема, планує закупити вакцину для щеплення найбільш уразливих категорій киян, - написав мер. - Разом з тим, я переконаний, що необхідно розпочати й серйозну дискусію щодо того, як вплине пандемія на наше суспільство, як Україні краще підготуватись до викликів життя після пандемії –  і всередині країни,  і в світі», - наголосив Кличко.

Він зазначив, що серед ключових питань - створення сучасної та ефективної системи охорони здоров’я; структурні перетворення, що необхідні українській економіці в умовах радикальних змін у веденні бізнесу в світі; як зробити наше довкілля більш комфортним та здоровим.

«Ми намагаємось вирішувати ці питання на рівні нашого міста. Та абсолютно очевидно, що необхідна загальнонаціональна стратегія. Реалістична та ефективна. І працювати над нею потрібно не потім, не пізніше, а зараз. - Щоб Україна впоралася із викликами, розвивалася, ставала успішною європейською державою», - підкреслив Віталій Кличко.