Кличко: Всі школи і садочки столиці працюють. На карантин не зачинений жоден із закладів

27.01.2021 13:16

Усі школи і дитячі садки столиці працюють. На карантин не зачинений жоден із закладів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

"На сьогодні в місті працюють всі школи. Жодна з них не зачинена на карантин. На дистанційному навчанні перебуває один клас у одній із шкіл. Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 108. Також хворіють 89 педагогів", - повідомив Кличко.
 
Він нагадав, що з понеділка всі комунальні школи міста відновили навчання у звичайному режимі. Та зазначив, що всі заклади мають чіткий алгоритм дій у випадку виявлення хворих у них. А ухвалювати рішення про закриття школи або садочка на карантин може керівництво закладу за рекомендації санітарних лікарів. 
 
"У дитячих садочках - через виявлені випадки вірусу – тимчасово закриті 38 груп у 34 садках. Жоден садочок не перебуває на карантині. Наповненість дітей у дитсадках – понад 60 відсотків, - зауважив мер Києва. - Звертаюся до батьків: постійно нагадуйте дітям про правила, яких потрібно дотримуватися.
 
Також при ознаках захворювання у дітей – не відправляйте їх до школи, не ведіть у садок. Одразу звертайтеся до лікаря!" - наголосив Віталій Кличко.