Кличко: У столиці до хворих із підозрою на коронавірус щодоби виїжджають 25 бригад швидкої

22.01.2021 13:15

У столиці до хворих із підозрою на коронавірус щодоби виїжджають 25 бригад медиків швидкої допомоги. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на питання ЗМІ.

"Хочу наголосити, що будь-який пацієнт, до якого виїжджають лікарі швидкої допомоги, може виявитися хворим на коронавірус. Загалом у столиці щодоби працюють 155 бригад швидкої вдень та 136 - вночі, - зазначив мер. - Від початку пандемії ми сформували й окремі бригади швидкої, що спеціалізуються саме на викликах до хворих із підозрою на коронавірус. Таких бригад сьогодні в Києві  25", - сказав Кличко.

 За словами мера столиці, загалом, за час своєї роботи, ці бригади 2 300 разів виїжджали на виклики до хворих із підозрою на Covid-19. Госпіталізували 1750 мешканців столиці.

"Водії швидкої допомоги часто скаржаться на те, що водії на столичних дорогах не завжди звільняють полосу руху на вимогу швидкої. Тому звертаюся до автовласників: викликів у медиків зараз дуже багато. А швидка, яка мчить на виклик, або везе хворого, рятує чиєсь здоров'я і життя. І час інколи йде на хвилини. Пам'ятайте про це! Будьте свідомими і співчутливими!" - наголосив Віталій Кличко.