Кличко: 25 січня в столичних школах відновлять навчальний процес

22.01.2021 13:09

25 січня в столичних школах відновлять навчальний процес. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

«Із понеділка, 25 січня, учні столичних шкіл повернуться за парти. Хочу зазначити, що всі школи Києва готові до відновлення навчального процесу, - зазначив мер. - У закладах впровадили оновлений санітарний регламент. Місто в повному обсязі забезпечило всі комунальні заклади дезінфікуючими засобами.  А також розробило чіткий механізм дій у разі виявлення спалахів захворювання в навчальних закладах», - наголосив Кличко. 

Мер зазначив, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, буде застосована змішана система навчання. Коли на дистанційне навчання відправлятимуть не всіх школярів. А окремі класи, чи закриватимуть на карантин окремі школи.

«Столичні  ж садочки продовжують працювати у звичайному режимі.  На карантині перебуває один заклад дошкільної освіти – у Шевченківському районі міста. Також через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 25 груп у 23 садочках. Наповненість дітей у дитсадках столиці – майже 50 відсотків», - повідомив Віталій Кличко.