Кличко: Навчання в школах столиці має розпочатися 25 січня

20.01.2021 13:11

Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

Він нагадав, що неодноразово звертався до уряду щодо відновлення навчання у молодшій школі. Щоб учні перших-четвертих класів могли повернутися за парти.

«Це поліпшить і процес навчання учнів молодших класів, і дозволить їх батькам працювати. Враховуючи, що суворий карантин завершується в кінці цього тижня, уряд має ухвалити рішення, як далі вчитимуться школярі. Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста, - підкреслив мер. - До звичного навчального процесу повернеться початкова школа - з першого по четвертий клас. І мають повернутися за парти учні старших, особливо випускних, класів. Аби належно підготуватися до атестації, ЗНО та вступної кампанії в вищі учбові заклади», - наголосив Кличко.

Він зазначив, що механізм змін до навчального процесу в столиці відпрацьований. І в разі необхідності, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, буде застосована змішана система навчання.  Коли на дистанційне навчання відправлятимуть не всіх школярів. 

«Міська влада, як і до оголошення локдауну, відповідально ставиться до карантинних обмежень. І буде ухвалювати рішення про припинення навчання в окремих класах та школах, виходячи із ситуації із захворюваністю. Тобто керівництво закладів закриватиме на карантин окремі школи або класи», - повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що столичні садочки продовжують працювати у звичайному режимі. На карантин зачинений один заклад дошкільної освіти – у Шевченківському районі. Також через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 39 груп в 36 садках.  Наповненість дітей у дитячих садочках Києва – понад 40 відсотків.