Кличко: Київ розпочав готувати логістичну базу для прийому вакцини від коронавірусу

07.12.2020 13:07

Київ розпочав готувати логістичну базу для прийому вакцини від коронавірусу. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

"Сьогодні всі країни борються зі стрімким розповсюдженням вірусу. Зокрема, деякі держави – для упередження захворювання – вже невдовзі розпочнуть вакцинацію громадян. Як ми знаємо, вакцину від коронавірусу, замовив і уряд України. Інформації щодо того, коли вона надійде та в якій кількості, ми поки що не маємо. Але готуємося до цього, - сказав Кличко. - В столиці є спеціалізоване комунальне підприємство, що може забезпечити логістику транспортування та зберігання вакцини. А медзаклади - саму процедуру вакцинації", - додав він. 

За словами Кличка, у столичних медзаклах первинної ланки працюють кабінети щеплень - з медперсоналом та обладнанням для зберігання вакцини. За необхідності місто готове придбати додаткове обладнання та провести навчання для медпрацівників щодо вакцинації проти коронавірусу. Тож, коли вакцина з'явиться в Україні, столиця буде готова одразу розпочати вакцинацію.