Кличко подякував киянам за довіру та закликав новообраних депутатів Київради керуватися інтересами столиці і її мешканців тапровести спільні консультації до початку першої сесії

06.11.2020 17:03

Мер Києва Віталій Кличко, якого Територіальна виборча комісія оголосилапереможцем на посадукиївського міського головиу першому турі виборів, звернувся до киян та новообраних депутатів Київради.

Кличко записав відеозвернення і оприлюднив його на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Я хочу подякувати киянам, які висловили мені довіру іобралимером у першому турі виборів. - Це велика честь для мене івелика відповідальність. Відповідальність за те, як буде розвиватися наше місто. Та як житимуть його мешканці. Я вдячний усім киянам, які прийшли на дільниці. - За кого б вони не голосували. Я і надалі працюватиму заради інтересів усіх киян. Заради перетворень і змін у Києві, - підкреслив мер столиці. -Я такожзвертаюсядо новообраних депутатів Київради. Ці вибори були складними і відбулися в непростих умовах. – Пандемія коронавірусу, криза економіки, велика зневіра у суспільстві. І сьогодні нова Київрада повинна показати приклад роботи в інтересах людей, які її обрали. В інтересах киян і столиці. – Незважаючи на політичну приналежність депутатів і їх амбіції. Безвідповідальним буде торгуватися за посади, розповідати, хто гарніший і заслуженіший», - наголосив Кличко.


Він зазначив, що сьогодні треба ухвалювати оперативні і ефективні рішення, щоб врятувати здоров’я і життя киян. Оскільки пандемія наступає з новою силою. Економіка ослабла, а бізнесу складно.

«І над цим маємо працювати всі разом і без зайвих політичних баталій. Також нам доведеться в стислі терміни ухвалювати бюджет столиці на наступний рік. Який, нагадаю, всі попередні роки збільшувався. Тому, з першого ж засідання налаштовуємося на конструктивну співпрацю, а не на безкінечні переговори і політичні дискусії, що людям давно нецікаві, бо не впливають на якість їх життя, - підкреслив мер Києва. - Представників усіх політичних сил, що проходять до Київради, закликаю провести спільні консультації до початку першої сесії. Щоб потім не втрачати часу. А з ним – і довіри людей, які нас обрали. Київ має і буде розвиватися! І я робив і робитиму для цього все!», - підкреслив у відеозверненні Віталій Кличко.