Кличко: Місто рекомендує керівникам навчальних закладів розпочати осінні канікули в школах раніше - з 21 жовтня

12.10.2020 13:14

Столична влада надіслала рекомендації керівникам навчальних закладів про те, щоб розпочати осінні канікули в школах раніше - з 21 жовтня. Втім, все залежатиме від епідеміологічної ситуації в місті. За умов її погіршення, на дистанційне навчання школярів, можливо, доведеться відправити раніше.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання користувачів соцмереж.

«Школи сьогодні можуть розробляти окремі плани навчання. І заздалегідь планувати розклад канікул.  Але. Місто вже надіслало рекомендації керівникам навчальних закладів про те, щоб розпочати осінні канікули раніше - з 21 жовтня. Запропонував таке рішення Департамент освіти і науки з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти для запобігання поширенню вірусу. А також – для створення безпечних умов проведення місцевих виборів. Адже більшість виборчих дільниці знаходяться саме в навчальних закладах. За парти, після канікул, школярі мають повернутись 29 жовтня», - повідомив Кличко.

Втім, він підкреслив, що все залежатиме від епідеміологічної ситуації в місті. Мер не виключив, що, за умов її погіршення, на дистанційне навчання школярів, можливо, доведеться відправити раніше.

Наразі школи та садочки працюють за визначеним регламентом. І ситуація із захворюваністю на коронавірус у освітніх закладах поки контрольована, але динаміка – негативна. 

«На сьогодні в місті закриті на карантин 4 школи - через випадки захворювання серед вчителів. Дві школи у Печерському районі, одна в Оболонському і одна у Подільському. На жаль, зростає кількість класів, що відправили на самоізоляцію через хворобу учнів.Сьогодні на дистанційному навчанні загалом 502 класи у 188-ми школах», - наголосив Віталій Кличко.  

Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 480. Хворіють і 359 педагогів.

У дитячих садочках теж спостерігається зростання захворюваності.  Через виявлені випадки вірусу тимчасово закрили 67 груп у 58-ми садках.  

Два садочки зачинені на карантин. Наповненість дітей у дитсадках столиці – понад 54 відсотка.