Кличко в День бібліотек відвідав сучасний бібліохаб на Троєщині

30.09.2020 18:52

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як перетворили дитячу бібліотеку на Троєщині на сучасний бібліохаб. Відео із бібліохабу мер Києва опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Сьогодні, у Всеукраїнський день бібліотек, відвідав найсучасніший бібліохаб на Троєщині. Перевірив, як відремонтували і перетворили на громадський просвітницький простір дитячу бібліотеку №115, що на вулиці Бальзака. І я приємно вражений! - написав Кличко. - Діти тут можуть відвідати різноманітні гуртки, виставкові зали, лекції, підзарядити гаджети, скористатися кухнею, щоб розігріти перекус після школи. Є в бібліохабі і свій невеличкий внутрішній двір, де в гарну погоду можна відпочити! А також тут є комп'ютери, безкоштовний Wi-Fi", - додав він. 

За словами мера, це - єдина бібліотека в столиці площею понад 1 тис. квадратних метрів, яка має окреме приміщення і розташована на двох поверхах. 
 
Приміщення повністю реконструювали, впровадили інклюзивні елементи. Придбали нове обладнання, меблі, бібліотечну техніку та оргтехніку, зокрема 3-D принтер, інформаційний термінал, найсучасніше мультимедійне, звукове та освітлювальне обладнання.  
 
"Це уже не перший бібліохаб в Києві. Раніше здійснили реконструкцію бібілотек, перетворивши їх на сучасні бібліохаби, в різних районах столиці - Центральної бібліотеки ім. Тараса Шевченка для дітей на проспекті Перемоги, бібліотеки для дітей в Подільському районі на вулиці Межигірській, Центральної районної бібліотеки ім. Тичини в Дніпровському районі, Центральної районної бібліотеки “Свічадо” в Святошинському районі", - підкреслив Віталій Кличко.