Кличко: Щодобово екстрену медичну допомогу киянам надають 158 бригад «швидких»

30.09.2020 13:05

Щодобово екстрену медичну допомогу киянам надають 158 бригад «швидких». Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Зазначу: щодобово екстрену медичну допомогу киянам надають 158 бригад «швидких» - вдень та 130 - вночі. Із них у Центрі екстреної медичної допомоги цілодобово працюють 10 окремих бригад для надання допомоги та госпіталізації пацієнтів із СOVID-19.  Йдеться про випадки, коли медики виїжджають на виклики до пацієнтів із підозрою, або з підтвердженим діагнозом «коронавірус». Але медики розуміють: будь-який виклик потенційно може бути до хворого з вірусом» , - наголосив Кличко.  

За його словами, зараз будь яка людина, в якої трапився інсульт, інфаркт, апендицит, або людина, яка потрапила в ДТП, може виявитися хворою на коронавірус. 

Саме тому всі бригади «швидкої» забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами та кисневим обладнанням. - Із достатнім запасом медичного кисню, якщо буде необхідна допомога пацієнтам з СOVID-19.

«Госпіталізація пацієнтів з підозрою або підтвердженим діагнозом «коронавірус» здійснюється в медзаклади безвідмовно. Також зазначу, що в цілодобовому режимі працює гаряча лінія – «Порада лікаря по телефону».  Якщо вам необхідна консультація, набирайте 15-83 – зі стаціонарних телефонів. Та 044-235-01-01 - з мобільних», - наголосив Віталій Кличко.