Кличко: В столиці збільшується кількість дітей, які хворіють на коронавірус

28.09.2020 13:06

У столиці збільшується кількість дітей, які хворіють на коронавірус. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу зазначити, що в столиці збільшується кількість дітей, які хворіють на коронавірус. Загалом за весь період захворіли 1592 дитини. 674 з них (це понад 42 відсотка) захворіли тільки за останніх 4 тижні, - повідомив мер. - Хворіють у Києві і немовлята, і підлітки. Найменшому з інфікованих мешканців столиці на момент виявлення хвороби було усього кілька днів. Найбільше ж хворіють діти у віці від 5-ти до 14-ти років», - сказав Кличко.

Він також зазначив, що кількість хворих дітей збільшилась, зокрема, і з початком нового навчального року. 

«Підкреслю: місто контролює дотримання санітарних норм у навчальних закладах. Школи та садочки працюють сьогодні за чітко визначеним регламентом. Заклади чи окремі класи та групи, де виявили хворих, закривають на карантин. На сьогодні в столиці закриті на карантин 6 шкіл – через захворювання вчителів. На самоізоляцію та дистанційне навчання перевели загалом 290 класів у 126-ти школах міста. – Там, де хворіють учні», - повідомив Кличко.

Усього хворих на коронавірус школярів виявили 346. Та 190 педагогів.

У дитячих садочках - через випадки вірусу - тимчасово закриті 23 групи. Три дитсадки - на карантині. По одному: у Печерському, Святошинському та Деснянському районах. Наповненість дітей у садочках сьогодні – понад 52 відсотка.

Мер зазначив, що хоча діти хворіють на коронавірус у більш легкій формі і серед них – небагато госпіталізованих, - вони є розповсюджувачами інфекції. І можуть заразити і рідних у сім’ях, і ровесників, з якими спілкуються.

«Тому закликаю батьків уважно ставитися до здоров’я своїх дітей. Пояснюйте їм, що треба дотримуватися правил безпеки. Показуйте це власним прикладом», - наголосив Віталій Кличко.