Кличко: Кожному пацієнту, який має симптоми захворювання на коронавірус, в комунальних медзакладах столиці тести роблять безкоштовно

26.09.2020 00:26

Кожному пацієнту, який має симптоми захворювання на коронавірус, в лабораторіях комунальних медзакладів столиці тести роблять безкоштовно. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

«Сьогодні кожному пацієнту, який має симптоми захворювання на коронавірус, і має направлення від сімейного лікаря, тести в комунальних медзакладах столиці роблять безкоштовно», - сказав Кличко. 

Він повідомив, що всі столичні лікарні, які приймають хворих на коронавірус, забезпечені необхідними ліками та захисними засобами.  

Мер також зазначив, що в Києві сьогодні самий високий показник тестування в Україні - понад 250 тестів на 100 тисяч населення. 

Віталій Кличко підкреслив, що місто заздалегідь підготувалося до можливих варіантів розвитку ситуації з розповсюдженням вірусу. 

«У Києві в лікарнях сьогодні перебувають більше тисячі хворих на коронавірус. Місто підготувало понад 2 тисячі ліжок для прийому таких хворих. Якщо буде потреба, ми готові розгорнути до 11 тисяч ліжок в медзакладах нашого міста»,  - заявив Віталій Кличко.