Кличко: В столиці продовжують перевіряти студентські гуртожитки на дотримання протиепідемічних заходів

25.09.2020 13:05

Фахівці Держпродспоживслужби разом з представниками райадміністрацій столиці продовжують перевіряти студентські гуртожитки на дотримання протиепідемічних заходів. Уже перевірили 80 гуртожитків міста. Склали 40 протоколів про порушення санітарних норм і протиепідемічних заходів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«На початку навчального року я закликав керівників ВИШів та керівників гуртожитків забезпечити і контролювати дотримання усіх санітарних норм. Ми повинні не допустити спалахів захворювання.  Бо це призведе до навантаження на столичні медзаклади та до закриття гуртожитків і навчальних закладів, - зазначив мер. - Сьогодні у Києві 183 студентських гуртожитки, в яких проживають понад 200 тисяч студентів. Фахівці Держпродспоживслужби разом з представниками райадміністрацій уже перевірили 80 гуртожитків. Склали 40 протоколів про порушення санітарних норм і протиепідемічних заходів», - повідомив Кличко. 

Серед порушників зокрема: Національний Економічний Університет імені Гетьмана, Національний Університет імені Шевченка, Академія Образотворчого Мистецтва, Київський національний університет культури та мистецтва, Національна академія наук. 

Кличко зазначив, що відпочатку навчального року в 24 столичних гуртожитках зафіксовані випадки захворювання на коронавірус.

«У 11 з них запровадили протиепідемічні заходи, щоб не допустити подальшого розповсюдження інфекції: хворих ізольовано та проведено санітарну обробку приміщень. В інших гуртожитках хворих студентів вчасно ізолювали», - повідомив Віталій Кличко.