Кличко: В столиці майже завершили підготовку шкіл до опалювального сезону

09.09.2020 13:15

Майже в усіх столичних школах завершено підготовку до опалювального сезону. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання користувачів соцмереж.

«Ви знаєте, напередодні виборів соціальними мережами шириться багато неправди і маніпуляцій. І те, що на опалення шкіл, нібито, немає коштів - це також брехня! На підготовку закладів освіти до осінньо-зимового періоду з бюджету міста вже виділили 443 млн грн, - сказав Кличко. - Ці кошти пішли на капітальний ремонт фасадів та покрівель, заміну вікон та ремонт теплопунктів. На капремонти систем центрального опалення, холодного та гарячого водопостачання. На сьогодні виконали понад 70 відсотків цих робіт і вони тривають», - повідомив Віталій Кличко. 

Мер також нагадав, що порівняно з 2015 роком бюджет галузі освіти зріс втричі. І становить 19,5 млрд грн. – тобто третину бюджету міста. 

Майже в 9 разів зросли видатки на розвиток та модернізацію закладів освіти, їх будівництво та реконструкцію. 

«Тож, не вірте чуткам. Дякую, що звертаєтеся і перевіряєте інформацію! Школи міста будуть з теплом!», - наголосив Кличко.