Кличко пообіцяв оприлюднити список депутатів Київради, які не проголосують за виділення коштів транспортникам

07.09.2020 13:06

Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв оприлюднити список депутатів Київради, які не проголосують за виділення коштів транспортникам. Про це Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

За його словами, на минулому засіданні Київрада знову не ухвалила рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників - для виплати заробітних плат працівникам метрополітену та «Київпастрансу». Тому працівники транспортної сфери ризикують залишитися без зарплат, через втрату доходів  підприємств під час суворих карантинних обмежень. Коли метро тимчасово не працювало, а наземний транспорт перевозив пасажирів у спецрежимі.

«Щоб забезпечити стабільну роботу метрополітену і своєчасну виплату зарплат, обсяги бюджетних асигнувань підприємству потрібно збільшити на 162 мільйонів гривень. А в «Київпастрансі» заборгованість із виплати зарплати вже склала  понад 77 мільйонів гривень», - наголосив Кличко. 

За його словам, профспілки, що неодноразово зверталися до Київради забезпечити роботу транспортної сфери та надання послуг з перевезення киян, вимагають оприлюднити прізвища всіх депутатів, які не голосували за таке рішення. 

«Бо когось «випадково» не було в залі. Хтось не «доїхав», а хтось - проігнорував голосування. А більшість же з нинішніх депутатів знову йдуть на вибори. І знову будуть розказувати киянам, як захищатимуть їх інтереси і розвиток столиці, - підкрекслив мер. - Тому, якщо на засіданні цього тижня ми не ухвалимо рішення про фінансову підтримку підприємств-перевізників, - буде опублікований увесь список – хто і як із депутатів голосував. І потім нехай пояснюють людям свої політичні мотиви!», - наголосив Віталій Кличко.