Кличко підписав Меморандум про співробітництво столичної влади з Асоціацією земляцьких організацій

04.09.2020 15:47

Мер Києва Віталій Кличко підписав Меморандум про співробітництво Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації з Асоціацією земляцьких організацій «Рада земляцтв та регіонів України».

"Представники земляцьких організацій наполегливо працюють над збереженням  та поширенням національних традицій та історико-культурної спадщини своїх рідних областей. Земляцтва є зразком порозуміння та єднання, прагнення спільно творити майбутнє для своїх дітей і внуків. Земляцтва мають свою громадянську позицію, відстоюють її і впливають на процеси розбудови демократичної держави. Актуальною сьогодні є роль земляцтв у процесах консолідації суспільства, взаємодії і порозуміння між різними регіонами нашої країни. У налагодженні конструктивного діалогу між владою та громадськістю", - сказав Кличко.

Він зауважив, що земляцький рух відіграє вагому роль у житті столиці. Адже Київ знаходиться в центрі соціально-економічних і громадсько-політичних процесів держави. 

"Завдяки тісним зв'язкам зі своєю малою батьківщиною земляцтва володіють об'єктивною інформацією щодо ситуації в областях, районах, містах і селах. Мають практичний досвід вирішення проблем на місцях. Найкращі практики та досвід можуть бути застосовані і в столиці.  А ми - завжди готові ділитися досвідом перетворень, які успішно втілюємо в Києві, - наголосив мер столиці. - Сьогодні ми підписуємо Меморандум про співробітництво між Київською міською владою і земляцтвами областей України в місті Києві. Сподіваюсь, що підписання цього документу сприятиме розвитку нашої ефективної співпраці в діловій та культурній сферах, яка почалася у 2001 році з підписання першої угоди про співпрацю", - додав він.

За словами мера столиці, Київ сьогодні втілює зміни, які бачать люди. Вже багато чого зроблено і ще немало планів для подальших перетворень. 

"І ми втілимо ці плани! Я переконаний, що, зокрема, і спільно з земляцькими об’єднаннями ми зробимо ще багато корисних справ для Києва і  для України!" - зазначив Віталій Кличко.