Кличко: Реконструкція заводу «Енергія» триває

04.09.2020 13:10

На заводі «Енергія» триває переоснащення, щоб робота підприємства була більш екологічною. Зокрема, там вже встановили експериментальну модель системи хімічної очистки.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання користувачів соцмереж.

«Я не раз говорив, що наша мета – приведення заводу «Енергія» до європейських норм роботи. Тому там триває переоснащення, щоб робота підприємства була більш екологічною. На заводі вже встановили експериментальну модель системи хімічної очистки. - Щоб визначити найбільш ефективний склад реагентів хімочистки димових газів перед впровадженням повноцінної системи», - сказав Кличко. 

Встановити систему, за словами мера повинні у 2022 році.  Але, роботи вже тривають. 

«Нагадаю, що завод «Енергія» – єдиний сміттєспалювальний завод в Україні. Підприємство переробляє 25 відсотків столичного сміття, перетворюючи його на теплову енергію, що постачає тепло та гарячу воду для більш ніж 300 багатоповерхівок Києва», - зазначив мер.

Також він нагадав, що на «Енергії» завершують встановлення нових електричних фільтрів. І до кінця вересня всі фільтри на заводі будуть оновлені. 

«А до кінця цього року в місті будуть встановлені перші стаціонарні пости системи якісного моніторингу повітря. На вулиці Декабристів та вулиці Каунаській. Це Дарницький та Дніпровський райони, де мешканці часто скаржаться на якість повітря», - повідомив Віталій Кличко.