Кличко: На сьогодні дві столичних школи перевели на дистанційне навчання через захворювання вчителів

04.09.2020 13:06

Дві столичних школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Там виявили інфікованих учнів. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

«На сьогодні дві столичних школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів.  Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. - Через захворювання учнів на коронавірус. Також, тимчасово закрили на карантин 4 дитячих садочки. По одному в Деснянському, Печерському, Оболонському та в Дніпровському районах, - повідомив мер. - Я знову звертаюся до батьків: якщо зранку ви бачите у дитини симптоми ГРВІ – не ведіть її в садочок чи школу! Будьте уважними до здоров»я своїх дітей та безпеки інших дітлахів!», - наголосив Кличко.

Він підкреслив, що місто робить все, щоб не допустити спалахів хвороби в начальних закладах. Так всі муніципальні заклади освіти отримали необхідні дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту. 

Усі школи працюють за чітким регламентом. І мають також інструкції на випадок виявлення хворого на коронавірус. 

Учням та педагогам щоранку, перед заняттями, вимірюють температуру. А класи на перервах провітрюють.

«Більше того, задля посилення протиепідемічної безпеки місто збільшило фінансування витрат на закупівлю необхідних засобів для шкіл. - До 40 мільйонів гривень.  Спочатку, як я говорив, на ці заходи спрямували 30 мільйонів», - наголосив Віталій Кличко.