Кличко: На Ukrainian Fashion Week відбувся показ моделей одягу для столичних комунальних служб

02.09.2020 18:26

На Ukrainian Fashion Week відбувся окремий показ моделей одягу для столичних комунальних служб. Показ відвідав мер столиці, працівники комунальних підприємств Києва, а в якості моделі у формі Муніципальної охорони вийшов Володимир Кличко.

"Місто ініціювало і розпочало втілювати цей проект, аби працівники комунальних служб столиці мали гарний, стильний і зручний робочий одяг. Я звернувся до оргкомітету Ukrainian Fashion Week з ідеєю “переодягнути” працівників комунальних служб міста, - сказав Віталій Кличко. - За допомоги Ukrainian Fashion Week ми залучили чотирьох молодих українських дизайнерів - Володимира Демчинського, Ядвігу Нетикшу, Софію Русинович та Кирила Харитонцева, які розробили і в липні представили нам ескізи форми для комунальних служб Києва. А сьогодні вже представили цікаві зразки моделей на Ukrainian Fashion Week. І, до речі, дехто з цих дизайнерів вже створював колекції у стилі робочого одягу", - додав Кличко.

Так, кожен з дизайнерів підготував по п'ять моделей одягу - для працівників метро, швидкої допомоги, Муніципальної охорони, «Київпастрансу» та "Київзеленбуду". Всього на подіумі представили 20 моделей уніформи. Це поки що - зразки. Кожну з представлених моделей одягу можна буде адаптувати до реального життя та потреб працівників комунальних служб.

Виготовлення робочого одягу для комунальників планується замовити в українських виробників.

"Бачення уніформи дизайнерами виглядає цікавим і оригінальним. Деякі варіанти мене вразили, - підкреслив мер Києва. - У європейській столиці люди, які забезпечують її життєдіяльність, сервіс та комфорт для мешканців, повинні працювати в сучасній, зручній та гарній уніформі. Адже вони є обличчям нашого міста. І вони на це заслуговують!" - підкреслив Віталій Кличко.