Кличко перевірив, як розпочалися заняття в столичних школах і чи дотримуються там протиепідемічних правил

01.09.2020 15:45

Мер Києва Віталій Кличко 1 вересня відвідав одну зі столичних шкіл і перевірив, як розпочалися заняття і чи дотримуються в освітніх закладах протиепідемічних правил. Побував мер у школі №234 у Дніпровському районі міста. Про це Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. А також показав коротке відео зі школи.

«Сьогодні без попередження навідався в одну зі шкіл Дніпровського району столиці. Перевірив, як там розпочалися заняття і чи дотримуються протиепідемічних правил. У школі №234 навчаються 1205 учнів і працюють 70 педагогів.  Як у всіх комунальних навчальних закладах міста, тут розроблений регламент роботи на час пандемії.  Зокрема, запровадили і новий розклад занять. Збільшили тривалість перерв між уроками. Також розробили схему входу для учнів, відкривши додаткові двері. Пересування закладом освіти регламентоване розміткою на підлозі», - повідомив Кличко. 

Він зазначив, що згідно правил, вхід до школи дозволений тільки у захисній масці. І заходять в заклад діти без батьків. Маски учні можуть не одягати тільки на уроках. А під час пересування приміщеннями школи всі мають бути в масках. Виключення - учні 1-4 класів. Для них маски необов’язкові. 

Мер зайшов на урок до першокласників та привітав їх із першим днем у школі. І навідався в один із старших класів. 

«Із приємністю сьогодні відзначив, що чимало старшокласників сиділи в масках і на уроці. Також усім дітям та педагогам щоранку, перед заняттями, вимірюють температуру. А класи на перервах провітрюють. У приміщеннях здійснюють дезинфекцію, - повідомив Кличко. - Хочу зазначити: всi школи забезпечені дезинфекторами та засобами індивідуального захисту. Місто виділило для безпечної роботи закладів освіти понад 30 мільйонів гривень!  Усі навчальні заклади працюють за чітким регламентом. І також мають інструкції на випадок виявлення хворого на коронавірус», - наголосив Віталій Кличко.