Кличко перевірив, як реконструювали садочок в Оболонському районі, який розпочне роботу вже завтра

31.08.2020 17:41

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як реконструювали дитячий садочок на Куренівці в Оболонському районі столиці. Відео з перевірки готовності закладу до початку роботи Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Перевірив сьогодні, як оновили дитячий садок №436 на Куренівці, на вулиці Автозаводській. Приміщення садочка було в аварійному стані, тож взялися за його повну реконструкцію. І тепер заклад не впізнати! " - зазначив у дописі до відео Віталій Кличко. 

Так, в рамках реконструкції у закладі замінили покрівлю, влаштували водовідведення та нову каналізацію, систему опалення. Встановили нові вікна та двері. Оновили фасад, утеплили приміщення, проклали нові електрокабелі. 
 
"Встановили і відеоспостереження, адже безпека дітей для нас на першому місці, - наголосив мер. - В оновленій будівлі, крім приміщень для навчання та відпочинку дітей, облаштували музичну залу, сучасний харчоблок, медичний блок, пральню. Все новеньке і сучасне. На території садочка - спортивні та ігрові майданчики, тіньові навіси", - додав Віталій Кличко. 

Дитячий садок зможе прийняти до 90 дітей і розпочне працювати вже завтра, 1 вересня. Із дотриманням всіх необхідних протиепідемічних вимог.