Кличко: Найбільший, головний прапор України і флагшток, на якому він майорить, - у відмінному стані

27.08.2020 15:57

Мер Києва Віталій Кличко спростував чутки про нібито пошкодження головного прапору України. Про це Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Друзі! Бачу, як схвилювали чимало інтернет-користувачів фото спущеного найбільшого, головного прапору України. Хтось збентежений, а хтось вже почав зловтішатися і маніпулювати. Так от, сенсації немає. Прапор не пошкоджений вітром, як писали деякі «джерела». Його не замінили на новий, - зазначив мер. - Для належної експлуатації флагштоку мають регулярно відбуватися регламентні роботи - для перевірки, в якому стані полотно прапору та інженерна споруда флагштоку. Сьогодні вперше після відкриття меморіалу здійснили такі роботи. Отже, прапор цілий, флагшток у відмінному стані. І всі можуть побачити, що наш головний прапор гордо майоріє над Києвом», - наголосив Віталій Кличко. 

Нагадаємо, 22 серпня мер Києва Віталій Кличко відкрив меморіал, де встановлений найвищий флагшток, на якому підняли найбільший, головний прапор України. Висота флагштоку сягає майже   90 метрів. А розміри полотнища прапора – 16 на 24 метри.