Кличко представив деяких членів оновленої команди партії "УДАР"

26.08.2020 14:57

Голова партії "УДАР", мер Києва Віталій Кличко під час з'їзду партії, що відбувається сьогодні в Києві, представив деяких членів оновленої команди партії "УДАР".

"А зараз я хотів би представити деяких членів нашої команди. Ми обіцяли оновлення і посилення "УДАРу"  активними і професійними людьми – у різних сферах. А також з нами ударівці, що будували партію, представляли її в своїх регіонах. Не відступали від принципів і цінностей нашої політичної сили. Я запрошую сюди і нових, і перевірених часом та подіями. Це ті люди, з якими ми йдемо працювати, досягати результату і перемагати!", - сказав Кличко. 

Так, серед нових представників команди "УДАРу" - сурдоперекладач Леся Петровська, адвокат Олексій Шевчук, керівниця департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, начальник управління з питань цивільного захисту КМДА Роман Ткачук, відомий український футболіст Олександр Шовковський. 

"Леся Петровська - сурдоперекладач. Ми пройшли з нею, так би мовити, історію пандемії в Києві. Щодня, на брифінгах, вона допомагала і допомагає доносити інформацію про ситуацію в столиці до глухих людей. Я радий, що вона буде з нами", - сказав Кличко. - Олексій Шевчук – відомий адвокат. Вів чимало резонансних справ, відстоював закон і справедливість. Юлія Хан опікувалася розвитком велоінфраструктури в столиці. Віднедавна очолює департамент молоді та спорту КМДА. Ініціативна і відповідальна. Щиро вболіває за справу, якою займається. І я, впевнений, Юлія впорається і
не підведе. Роман Ткачук – начальник управління з питань цивільного захисту КМДА. Керує фахівцями, які щодня виїжджають на пожежі, замінування, інші надзвичайні випадки. Оксана Юринець – перевірена часом і справами. Представниця "УДАРу" на Львівщині, депутат від "УДАРу" Верховної ради восьмого скликання. Разом ми пройшли Майдан і чимало інших випробувань", - додав Віталій Кличко. 
 
Серед нових членів команди "УДАРу" і відомий український футболіст Олександр Шовковський. Сам Шовковський не зміг бути присутнім на зї'зді через підготовку до матчів Ліги нації. Але записав учасникам з'їзду відеозвернення. 

"Друзі, я як людина активна і небайдужа, хочу долучитися до змін в нашій столиці і в нашій країні. Я досягнув успіху у спорті і налаштований на успіх у політиці. На жаль, я не можу зараз бути з вами поруч, бо знаходжуся у штабі національної збірної, де ми готуємося до матчів Ліги нації. Я вдячний Віталію Володимировичу, який запропонував мені долучитися до його команди - команди "УДАРу". Я не підведу!", - сказав Шовковський у відеозверненні.