Кличко: Конкурсні фільми цьогорічного кінофестивалю «Молодість» можна буде дивитися онлайн

22.08.2020 19:48

Цьогорічний кінофестиваль «Молодість» надасть безкоштовний онлайн доступ до конкурсних стрічок. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у відеозверненні до учасників та гостей на відкритті кінофестивалю.

«Сьогодні кінофестиваль «Молодість» - це один з найбільших кінофорумів Східної Європи. Дуже приємно, що до нас завітали гості з Німеччини, Швейцарії, Румунії, Польщі та Канади, США, Данії та багатьох інших країн. Цього року на фестивалі представлять 150 стрічок! Тож протягом найближчих семи днів на нас чекає багато емоцій та відкриттів» – сказав мер.

Він зауважив, що збільшується і географія фестивалю. Крім кінотеатру «Жовтень» фільми можна буде подивитися у Будинку Кіно та під Аркою Дружби народів.

І ще одне нововведення, зважаючи на нові реалії. Цього року фестиваль відбудеться із залученням онлайн-платформи. Де всі бажаючі зможуть безкоштовно дивитися конкурсні фільми онлайн. Також глядачі зможуть віддати голос за картину, що сподобається. І почесну нагороду «Золотий Скіфський олень» отримають фільми та актори, які сподобаються найбільшій кількості шанувальників кіно.

“Мені дуже приємно, що все більше міжнародних подій - культурних, спортивних та інших відбувається саме в Києві. Це підіймає престиж не тільки столиці, а й нашої держави в цілому. І ми, як столична влада, і надалі будемо надавати підтримку та сприяння в організації і проведенні таких важливих подій. То ж успіху цьогорічній "Молодості"! Нехай панує в Києві кіно!” – сказав Віталій Кличко.