Кличко: Родини постраждалих мешканців будинку на Позняках почали отримувати від міста фінансову допомогу на ремонт нового житла

14.08.2020 00:01

Постраждалі мешканці будинку на Позняках, де стався вибух, почали отримувати від міста фінансову допомогу на ремонт і облаштування нового житла. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінців соціальній мережі Facebook.

"Зустрівся сьогодні з мешканцями будинку на Позняках, в якому 21 червня стався вибух. Всі вони вже отримали сертифікати на нове житло. Що стосується допомоги міста. - Сьогодні одна з родин, що оформила необхідні документи, отримала від міста 300 тисяч гривень фінансової допомоги на ремонт нової домівки, - повідомив мер. - Нагадаю, раніше Київрада підтримала мою пропозицію і виділила 20 мільйонів гривень на ремонт і облаштування нових квартир мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух. Кошти отримають 40 родин, які залишились без житла. Йдеться про те, щоб забезпечити людям ремонт та необхідні меблі і побутову техніку в нові квартири, що надав Офіс Президента", - зазначив Віталій Кличко.

Він зазначив, що також місто надало допомогу постраждалим мешканцям у розмірі від 50 до 100 тисяч гривень. Крім того, фонд “Майбутній Київ” виділив їм по 2,5 тисячі гривень на відновлення втрачених документів.

Наразі, люди, які постраждали в наслідок вибуху в багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької 1/5, забезпечені тимчасовим житлом.