Кличко: Понад 60 тисяч соціально-незахищених киян отримають набори із засобами індивідуального захисту

10.08.2020 15:48

Понад 60 тисяч соціально-незахищених киян різних категорій, найближчим часом отримають набори із засобами індивідуального захисту - зокрема, з масками і антисептиками. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook і оприлюднив коротке відео звернення.

«Місто продовжує допомагати соціально незахищеним киянам, особливо - під час пандемії. На жаль, кількість хворих на COVID-19 у столиці збільшується. Я вдячний нашим медикам, міським службам, волонтерам та всім небайдужим киянам, з ким ми, єдиною командою, боремося з розповсюдженням коронавірусу в столиці. Ми всі повинні бути обережними, дотримуватися елементарних правил, щоб захистити від хвороби себе та своїх близьких», - сказав мер столиці. 

Він зазначив, що соціально незахищеним  мешканцям столиці місто приділяє особливу увагу і допомагає, як може. – Виплачує грошову допомогу, надає продуктові набори та іншу допомогу. 

«Зокрема, понад 60 тисяч соціально-незахищених киян різних категорій, найближчим часом отримають необхідні засоби індивідуального захисту. А також - коротку памятку з рекомендаціями фахівців із профілактики коронавірусу та що робити і куди звертатися, якщо людина відчуває симптоми захворювання. Бережіть себе! Разом ми подолаємо всі виклики!», - наголосив Віталій Кличко.