Кличко закликав компанію Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату електросамокатів

08.08.2020 12:52

Мер Києва Віталій Кличко закликав компанію Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокат електросамокатів.Про це мер столиці повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Компанія Bolt без погодження з містом розмістила пункти прокату електросамокатів у столиці. Рух цього виду «транспорту» не врегульований чинним законодавством України. Тому місто не може дозволити компанії надавати такий вид послуг», - повідомив Кличко.

Він зазначив, що до КМДА надійшли пропозиції на проведення інвестиційного конкурсу на розміщення пунктів прокату електросамокатів – за принципом велопрокату.

І конкурс, за словами мера столиці, буде проведений, але - після внесення відповідних змін до законодавства України про дорожній рух.

«Тому я закликаю компанію Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату. І дотримуватися чинного законодавства. Інакше міські служби будуть змущені прибрати самовільно розміщені пункти з електросамокатами, - підкреслив мер. - Прикладом цивілізованої співпраці з містом і надання послуг у законний спосіб є робота пунктів велопрокату. Що вже два роки успішно працюють в столиці і розширюють мережу», - наголосив Віталій Кличко.