Кличко звернувся до правоохоронних органів щодо несанкціонованого вивезення вантів з Подільсько-Воскресенського мосту

07.08.2020 18:03

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до правоохоронних органів щодо несанкціонованого вивезення групою молодиків 12 вантів з Подільсько-Воскресенського мосту. Наразі відкрите кримінальне провадження. Про це Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Хочу повідомити, що я звернувся до правоохоронних органів, зокрема до поліції, щодо бандитських дій, які відбулися вчора на Подільсько-Воскресенському мосту. - Молодики спортивної статури, у складі приблизно 15 осіб, що були одягнені в спецодяг дорожників, відтіснили та заблокували співробітників охорони мостового переходу. Нападники загнали на міст дві вантажівки і автокран, завантажили та вивезли з будівельного майданчика 12 нових вантів, що місто отримало від німецького виробника. - Це троси, які мають тримати конструкцію мосту", - написав Кличко. 

Він зазначив, що замовником будівництва об’єкту є комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва". Представники замовника терміново звернулись до Національної поліції щодо скоєння злочину. Та надали інформацію з камер відеоспостереження з чітким зображенням автотранспорту зловмисників. Потерпілі охоронці надали свідчення правоохоронцям.  Наразі відкрите кримінальне провадження і триває слідство.  

Мер Києва зазначив, що через кілька годин після інциденту замовник будівництва отримав лист від одного із субпідрядників про бажання того забрати ванти з об'єкту. 

"Хочу наголосити, що місто сьогодні робить все, щоб добудувати Подільсько-Воскресенський мостовий перехід і відкрити в кінці року автосполучення ним. За всі ванти місто розрахувалося. І я розцінюю подібні дії підрядників та субпідрядників, як нахабний саботаж і зумисне затягування термінів будівництва, - додав мер Києва. -  Переконаний, правоохоронні органи повинні розібратися з подібними діями! Бо дуже хтось не хоче, щоб міст за стільки років нарешті добудували і відкрили. - То блокують рух будівельної техніки через Русанівські сади та перешкоджають здійсненню необхідних робіт, то чинять провокації. А тепер - ще й вивозять обладнання з мосту, яке було підготовлене до встановлення! Підкреслю: я зроблю все, щоб добудувати такий важливий для столиці і киян об'єкт, як Подільсько-Воскресенський міст! Спочатку ми відкриємо рух авто мостом, а наступним етапом стане будівництво метро на Троєщину", - підкреслив Віталій Кличко.