Кличко: У Києві закрили вже чотири розважальних заклади за порушення обмежувальних заходів

10.07.2020 13:05

У столиці тривають перевірки закладів і підприємств на дотримання ними регламентів роботи. Зокрема, за порушення вже закрили 4 розважальних заклади. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу повідомити, що в столиці тривають перевірки закладів і підприємств на дотримання ними регламентів роботи. Патрулі, до складу яких входять співробітники Держпродспоживслужби, представники поліції та Муніципальної охорони,  перевіряють ресторани, торговельні центри та магазини, столичні ринки», - повідомив Кличко. 

Також патрулі отримують інформацію від мешканців міста, які повідомляють про порушення. 

«Тільки за останніх кілька днів перевірили загалом понад 430 об’єктів. Склали 107 протоколів. Тобто, кожен четвертий заклад у місті – порушує правила! А потім люди питають, звідки в нас така висока захворюваність на коронавірус, - наголосив Кличко. - Щодо перевірок нічних клубів. Після виявлення грубих порушень спеціальна комісія ухвалила рішення про закриття вже чотирьох таких закладів. Бо вони, нехтуючи безпекою відвідувачів і порушуючи правила, працювали після 22-ої години. Перевірки триватимуть і надалі», - підкреслив мер Києва. 

Він нагадав, що на початку цього тижня комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам і театрам працювати після 22-ої години. 

«Але це не стосується нічних клубів і розважальних закладів! Я не хочу нікого лякати. Але, динаміка розповсюдження хвороби в нас - невтішна. І ми можемо знову повернутися до більш суворих обмежень. Давайте не доводити до цього!», - наголосив Віталій Кличко.