Кличко привітав правоохоронців з Днем Національної поліції

04.07.2020 14:32

Мер Києва Віталій Кличко привітав правоохоронців з Днем Національної поліції. Привітання Кличко опублікував на свої сторінці у соціальній мережі Facebook.

 «Вітаю з професійним святом тих, хто оберігає наш спокій і правопорядок - українську поліцію! Це — професія, престиж якої останніми роками намагається відновити кожен сумлінний правоохоронець своєю щоденною роботою. Дякую поліцейським за підтримання правопорядку на вулицях столиці та в усіх українських містах і містечках!», - зазначив Кличко.

Він підкреслив, що сьогодні, коли наша країна та весь світ борються з пандемією COVID-19, роль поліції залишається однією з основних. - У контролі за дотриманням  обмежень і правил, що запроваджені, аби зберегти здоров'я та життя українців.

«Бажаю кожному поліцейському віри в себе та в свою місію, сумлінної роботи та поваги українського суспільства. І сподіваюсь, що вже наступного року в цей день Київ вітатиме також і професіоналів муніципальної поліції, яка дуже потрібна столиці», - наголосив Віталій Кличко.