Кличко: Ми жорстко реагуватимемо на випадки незаконного будівництва та невиконання забудовниками своїх зобов’язань

01.07.2020 19:02

Столична влада Києва й надалі жорстко реагуватиме на випадки незаконного будівництва та невиконання забудовниками своїх зобов’язань. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час засідання комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс. У засіданні взяли участь представники КМДА, активісти, також були присутні представники прокуратури та поліції міста Києва.

«Нам потрібно активізувати роботу комісії з проблем незаконних забудов. Сьогодні вранці, разом з поліцією, я був на одному з таких об’єктів. Ярославів Вал. Історичний центр міста. Забудовник там зовсім втратив розум. - Там, за документами, мало бути аварійне укріплення будинку.  Втім, ці люди звели нову будівлю - 5 поверхів під землю!  - сказав Кличко.  -  Нам потрібні конкретні рішення та конкретні дії. Ми повинні оперативно і суворо реагувати на дії безвідповідальних забудовників.  Аби інші розуміли, що в місті треба дотримуватися закону. І що треба поважати киян», - наголосив мер столиці. 

Він зазначив, що подібні дії забудовників  завдають шкоди не тільки зовнішньому вигляду місту, а й можуть призвести до техногенних катастроф. 

«Інженери кажуть, що така будова, як наприклад, на Ярославовому валу, може нести небезпеку і будинкам, що належать до культурної спадщини. І поруч знаходяться житлові будинки, іноземні представництва, - зазначив мер. - Нам потрібно розробити «дорожню карту», за якою ми будемо протистояти забудовниками, які нехтують законом. Я дуже дякую активним мешканцям міста, які допомагають контролювати цей процес», - підкреслив Віталій Кличко. 

Мер столиці також закликав представників правоохоронних органів на постійній основі долучитися до роботи з активістами. І оперативно реагувати на звернення мешканців міста щодо можливих незаконних будівництв.