Кличко: Начальник поліції Києва Андрій Крищенко, що захворів на короновірус, почувається нормально, лікується і дистанційно працює

27.03.2020 17:10

Мер Києва Віталій Кличко спілкувався телефоном з керівником столичної поліції Андрієм Крищенком, який захворів на короновірус. За словами мера, Крищенко, якого госпіталізували в Олександрівську лікарню, почувається нормально, лікується і продовжує працювати - дистанційно. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час ефіру на телеканалі ZIK.

«Справді, кілька співробітників поліції Києва, в тому числі і начальник поліції міста пан Крищенко, захворіли на коронавірус. Я спілкувався з ним телефоном. Він перебуває у бадьорому настрої і продовжує виконувати свої обов’язки дистанційно, - підкреслив Кличко. – Хочу сказати, що всі хворі кияни, в кого діагностували коронавірус, отримують необхідну медичну допомогу», - сказав Кличко. 

Він нагадав, що місто підготувало 7 опорних лікарень, які , в разі потреби, можуть приймати хворих на коронавірус. В цих медзакладах розгорнули близько 500 ліжок. А у випадку екстреної необхідності, Київ може розгорнути 7 тисяч додаткових ліжок. 

«Я сподіваюся, що такого, - найгіршого сценарію в нас не відбудеться. Також хочу в черговий раз наголосити: ми надаємо і будемо надавати кваліфіковану медичну допомогу всім, хто її потребуватиме. - Незалежно від посад чи грошей», - підкреслив Кличко. 

Він котре закликав киян дотримуватися правил і рекомендацій тимчасових обмежень. І без нагальної потреби не виходити на вулиці. «Подивіться,  до чого нехтування правилами призвели в Італії та Іспанії. Там сьогодні не вистачає місць у лікарнях. І це – страшно!», - наголосив Віталій Кличко.