Кличко: Сьогодні до вечора демонтують незаконну надбудову на вулиці Софіївській

19.10.2019 16:55

До вечора суботи планують завершити демонтаж незаконної надбудови на будинку на вулиці Софіївській,1, поряд з Майданом Незалежності. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у відео, яке записав на даху будинку, де працюють комунальні служби міста. Відео Кличко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Ми завершуємо демонтаж незаконної надбудови на будинку в центрі столиці, на вулиці Софіївській, 1. Обсяг робіт там немалий і працювати складно, але комунальні служби впораються. Як раніше впоралися і з деякими іншими самовільними архітектурними «фантазіями», - зазначив Кличко у дописі до відео.

Зокрема, він нагадав, що місто зносило незаконну надбудову на Будинку профспілок, на будинку в Десятинному провулку.

“Сьогодні ми маємо гучний скандал – навіть долучилося керівництво держави. Хтось вирішив собі добудувати додаткові квадратні метри в серці столиці – біля Майдану. Та ми наводимо лад. І сьогодні до вечора все це буде розібране”, - додав мер Києва.  

Також Віталій Кличко звернувся до киян, аби ті не порушували законодавства в сфері будівництва.

“Від нас залежить порядок в нашому місті. З повагою ставтеся до законів, до своїх сусідів, до нашого міста”, - звернувся до мешканців столиці мер Києва.