Кличко розповів, як кияни можуть економити на опаленні до 50%

17.10.2019 14:12

Мер Києва Віталій Кличко розповів, як кияни можуть економити на сплаті за опалення. 

У відео, що мер опублікував на своїй сторінці в Facebook, на конкретному прикладі показано, як мешканці одного з житлових будинків столиці, долучившись до міської програми співфінансування «70/30%», заощаджують до 50% витрат на сплаті за теплопостачання.

“На сьогодні програмами співфінансування ремонтів житлових будинків – «70/30%» та «Капремонти» скористалися понад 500 столичних багатоповерхівок. Механізми реальної економії на сплаті за опалення, електрику, гарячу воду місто розробило в 2015 році. Алгоритм простий – 70% вартості енергоефективних заходів чи капремонту будинку виділяє міський бюджет, а 30% - збирають мешканці”, - зазначив Кличко у дописі до відео.

Мер підкреслив, що на умовах співфінансування в будинку здійснюється комплекс заходів, які дозволяють значно зменшити рахунки в платіжках. Найбільшою є економія на тепловій енергії. 

"Так, наприклад у будинку по вулиці Гмирі, мешканці якого долучилися до програми, за опалювальний сезон 2018-2019 кожна квартира зекономила в середньому 9 тисяч гривень. А мешканці всього будинку сумарно - майже 2 мільйони гривень, - зазначив Віталій Кличко. - З 15 жовтня до 15 листопада місто приймає заявки на участь у програмі "70/30%" на 2020 рік”, - додав мер столиці.  

Детальніше з інформацією про участь у програмі можна ознайомитися за посиланням - https://shkolakyjan.info/energy_efficiency/state_support/